PRO 4 DESIGN – salony pod klucz

Program PRO 4 DESIGN to połączenie w jeden projekt wszystkich wrażliwych obszarów w zakresie realizacji profesjonalnych inwestycji. Opieramy sie na partnerstwie wyselekcjonowanych podmiotów, które wspólnie i każdy we własnym zakresie mogą zagwarantować sprawną realizacje wyposażenia specjalistycznych wnętrz – głównie w domenie beauty, medycyny estetycznej oraz Spa&Wellness.

 

Uczestnicy programu PRO 4 DESIGN to podmioty z wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji projektów w oparciu o produkty premium. Obszar produkcyjny oparty jest o uznany na całym świecie polski przemysł meblarski. Realizacja zleceń

oparta jest o modelowy przykład zarządzania projektem oraz wspierana przez procedury formalne zawarte w normach ISO:9001.

Przejrzystość formy współpracy oraz ograniczenie formalności. Inwestor uwalnia swój czas oraz zasoby ludzkie delegując realizacje inwestycji doświadczonej i wyspecjalizowanej grupie dostawców. Celem integracji poszczególnych podmiotów wykonawczych w ramach programu jest maksymalne wykorzystanie własnych zasobów dla KOMPLEKSOWEGO

 

Realizacja projektu inwestora oparta na metodologii zarządzania projektem w zakresie wykonania indywidualnych form wyposażenia wnętrz z zastosowaniem nowoczesnej technologii, z najwyższej jakości materiałów i z dostawa specjalistycznych mebli oraz urządzeń w ramach stale aktualizowanej oferty podmiotów zrzeszonych w programie.

 

Nasza idea:

Unikalność programu polega na wykorzystaniu potencjału podmiotów wyspecjalizowanych w dostarczaniu wysokiej jakości produktów dla branż usługowych w obszarze SPA, salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej, hoteli oraz gabinetów lekarskich. Weryfikacja podmiotów, a tym samym gwarancja jakości dostaw i usług pozostaje po stronie programu PRO 4 DESIGN.

 

Zakres działania:

– doradztwo ekspertów branż specjalistycznych beauty, SPA i medycyna estetyczna

– projekty koncepcyjne, architektoniczne, branżowe i wykonawcze

– projektowanie i wykonawstwo mebli indywidualnych

– dostawa, montaż mebli specjalistycznych

– dostawa aparatury i urządzeń beauty i medycyny estetycznej

– szkolenie personelu

– doradztwo i dostawa w zakresie podłóg, drzwi, okien, elementów wykończenia, ścian

– projektowanie i dostawa oświetlenia

– na razie nie wykonujemy prac budowlanych, choć doradzamy i nadzorujemy prawidłowość ich wykonania

 

P4D-klf-mailing-700-1050 OK

Napisano w Aktualności
PANDA
Wyślij
Wyślij