PANDA – Targi HAIR FAIR & BEAUTY FAIR Sosnowiec

Jesień, to jak co roku gorący sezon targowy w branży fryzjerskiej i beauty. Tak jak w poprzednich latach swój udział w tych niezwykle ważnych imprezach zaznaczył producent mebli branżowych firma PANDA z Trzebnicy. Stoisko firmy PANDA w nowej aranżacji będzie można podziwiać ponownie podczas imprezy targowej w Sosnowcu. Już dziś firma serdecznie zaprasza na to wydarzenie.

 
zaproszenie na targi graf 1

 
Targi BEAUTY FORUM w Warszawie to wydarzenie na które czeka cała branża. Tegoroczną imprezę i towarzyszące jej targi Beauty Forum & SPA odwiedziło łącznie ponad 15 tysięcy osób – profesjonalistów i pasjonatów branży fryzjerskiej i kosmetycznej (ok. 8% więcej niż w poprzednim roku). Tak jak i w poprzednich latach swój udział w tej niezwykle ważnej imprezie wziął producent mebli branżowych firma PANDA z Trzebnicy. Jednak tym razem wydarzenie to miało bezprecedensowy charakter z punktu widzenia historii promocyjnej tego producenta. Po raz pierwszy firma zaprezentowała oficjalnie swój koncept projektowy na wizję kompleksowych realizacji wnętrz w ramach programu PRO 4 DESIGN.
Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA
Tegoroczne stoisko wystawiennicze PANDY w niczym nie przypominało standardowych ekspozycji. Szczególną uwagę zwracał spójny i wyszukany design. Specjalnie wykonane meble, gra kolorów i profesjonalne oświetlenie (przyciągały uwagę zwiedzających). Projekt miał promować główne zalety prowadzonego przez spółkę programu PRO 4 DESIGN. Propozycja oparta na wysublimowanej koncepcji wizualnej dotyczyła zarówno mebli (kolekcja OVO), urządzeń, jak i elementów wykończeniowych. Zupełnie nieszablonowy dobór najwyższej jakości tapet (jakość, wzór, kolorystyka) oraz podłóg podkreślał wyczucie estetyczne i szerokie możliwości urządzenia wnętrza w oparciu o doświadczenie firmy i współpracujących z nią architektów. Efekt wizualny okraszony profesjonalnym oświetleniem do salonów jednego z kooperantów programu spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem klientów. Prezentacja mebli OVO w efektownej oprawie tapicerskiej, dodatkowo gustownie podświetlane regały i recepcje z tej samej kolekcji tworzyły czarno-biały klimat z silnymi żółtymi akcentami. Koncepcja i program szczególne zainteresowanie budziły u tych, którzy w najbliższym czasie planują inwestycje w branży fryzjerskiej lub kosmetologicznej.

Po szczegóły oferty firmy PANDA zapraszamy na stronę www.oldwww.panda-group.eu, poprzez kontakt telefoniczny +48 (71) 387-46-55 lub mailowo bok@oldwww.panda-group.eu

 

zaproszenie na targi graf 2

 

Więcej informacji o programie P4D można uzyskać na stronie www.pro4design.eu lub kontaktując się przez e-mail: contact@pro4design.eu lub telefonicznie + 48 731 477 112.

Napisano w Aktualności
PANDA
Wyślij
Wyślij