PANDA – Świat niekończących się możliwości

POLICZYLISMY…..
że nasze fotele i myjnie to ponad 10 tys. możliwych kombinacji.
Jeśli dodać okleiny i lakiery pozostałych mebli, daje nam to nieskończoną ilość aranżacji.

 

Print

 

25 LAT DZIAŁALNOŚCI FIRMY PANDA Z TRZEBNICY, NAJWIĘKSZEGO POLSKIEGO PRODUCENTA MEBLI BRANŻOWYCH, TO DOŚWIADCZENIE Z KTÓREGO WARTO CZERPAĆ INSPIRACJĘ PROWADZĄC WŁASNY BIZNES. ZA OSIĄGNIĘCIAMI POLSKIEJ FIRMY STOJĄ WSZAKŻE SUKCESY JEJ KLIENTÓW, KTÓRZY SKORZYSTALI Z MOŻLIWOŚCI WYPOSAŻENIA SWOJEGO SALONU, GABINETU LUB CENTRUM WELLNES&SPA W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MEBLE, URZĄDZENIA I KOSMETYKI.

 

MIŁOŚC DO MEBLI

Oryginalny design, świetna jakość materiałów i dbałość o detale doprowadziły polskiego producenta na sam szczyt branży meblarskiej. Misją firmy od samego początku działalności było dostarczanie polskim klientom kompletnego produktu w najwyższej jakości i najbardziej rozsądnej cenie. Wysoką jakość produktu gwarantują doskonałej jakości materiały pochodzenia europejskiego z których powstają fotele i cała reszta asortymentu tego producenta.

KOMPLETNA OFERTA, NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Zaufanie jakim klienci obdarzają firmę PANDA zobowiązuje ją do ciągłego poszerzenia oferty handlowej o nowe trendy, technologie oraz do wsłuchiwania się w nowe potrzeby klientów.

Na jesienny sezon targowy firma przygotowała nowe wzorniki skajów – zgodne z najnowszymi trendami w „modzie wnętrzarskiej”, kilka nowinek technicznych (możliwość podgrzewanych foteli) oraz kilka nowości w ofercie produktowej.

Napisano w Aktualności
PANDA
Wyślij
Wyślij