PANDA Barber shop – męskie sprawy

W Polsce powstaje pierwsza sieć barber shopów pod nazwą Barber Shop Poland. Projekt realizowany jest przez twórców Barber Days 2015, specjalistów marketingu z 360 Agency oraz managerów z branży fryzjerskiej, prowadzących Barber Shop Bydgoszcz, przy współpracy z firmą PANDA, czołowym polskim producentem mebli z branży fryzjerskiej.

 

Czy można powiedzieć, że moda na barber shopy wróciła do nas na dobre?

Korzenie barber shopów sięgają już XIX wieku. Moda na nie rozpropagowana została w czasach prohibicji przez klimatyczne, kultowe, amerykańskie produkcje filmowe i utrzymała się do lat 40-tych tego stulecia. Broda w XIX wieku była statusem prestiżu społecznego. Taka tendencja utrzymuje się również w naszych czasach – zadbana, dobrze wypielęgnowana broda budzi respekt, zaufanie i nadaje sznytu mężczyźnie. Eksperci z firmy PANDA już 15 lat temu dostrzegli potrzebę powrotu „do korzeni” i wprowadzili do swo­jej oferty pierwszy fotel barberski. Szeroki, wygodny, z czarnym obiciem i solid­nym podnóżkiem od razu zdobył liczną rzeszę zwolenników.

Moda na barbery zdecydowanie wróciła i utrzymuje się od lat. Zapotrzebowanie jest więc ogromne, a biorąc pod uwagę, że w Polsce na 20 tys. salonów fryzjerskich jest tylko ok. 100 typowo męskich, wciąż jest miejsce na rynku dla nowych salonów dedykowanych panom. Zainteresowanie salonami fryzjerskimi dla mężczyzn wzrosło w ostatnich latach, choćby dlatego, że coraz więcej panów zaczęło o siebie dbać.

Ponieważ dziś dbałość o męski wize­runek stała się powszechna, na rynku fryzjerskim systematycznie pojawiają się nowe trendy, które mają na celu zaspokojenie coraz bardziej rosną­cych potrzeb i wymagań klienta, który oczekuje czegoś więcej od wizyty w salonie fryzjerskim. Aby zado­wolić dzisiejszego klienta koniecz­nym jest zaoferowanie mu rytuału i atmosfery barber shopu.

 

barber grafika 1

 

Jak będą wyglądały salony sieci Barber Shop Poland by PANDA?

Całe wyposażenie salonów będzie realizowane kompleksowo dzięki programowi PRO 4 DESIGN firmy PANDA. Oryginalne, meble z drewna o miodowym odcieniu, cegła na ścianie, ciepłe światło, wygodne fotele, nietypowe dodatki w angielskim stylu, whisky, cygaro – wszystko to sprawi, że każdy pan będzie się u nas czuł stylowo, komfortowo i jak 100-procentowy mężczyzna.

Panda ma duże doświadczenie w branży barber – na tegorocz­nych Międzynarodowych Targach Poznańskich Look 2015 stoisko firmy zostało narodzone przez kapitułę targów. Oferta Barber cieszyła się ogrom­nym zainteresowaniem specjalistów z branży fryzjerskiej jak i projektan­tów wnętrz. Jednak przede wszyst­kim uznaniem przyszłych klientów.

W ofercie firmy są dwa fotele własnej pro­dukcji – Fryderyk i Ambasador, uzupełnione o stylowy, odlewany z włoskiego stopu aluminium fotel Max, stylizowany na fotel z barber shopu rodem z sycylijskich enklaw prohibicyjnej Ameryki, a także fotel Sam o lekko industrialnym charak­terze.

 

 

barber grafika 2

 

Więcej informacji o programie P4D można uzyskać na stronie www.pro4design.eu lub kontaktując się przez e-mail: contact@pro4design.eu lub telefonicznie + 48 731 477 112.

Napisano w Aktualności
PANDA
Wyślij
Wyślij