Kryształy Swarovskiego w meblach PANDY.

Firma PANDA stawia na meble ozdobione oryginalnymi kryształami Swarovski z certyfikatem autentyczności. To jedyne meble fryzjerskie na rynku posiadające oficjalny dokument informujący o wykorzystaniu produktów firmy Swarovski ®

kurier-glamour-maj

Ostatnie kolekcje firmy PANDA, producenta mebli fryzjerskich obfitują w rozwiązania z użyciem kryształów Swarovski. Dotyczy to kolekcji GLAMOUR, której inauguracja miała miejsce na ostatnich targach LOOK 2016 oraz debiutującej na tej samej imprezie kolek­cji dziecięcej NINIO. PANDA w swoich pro­jektach szczodrze obdarowała każdy zapro­jektowany mebel porcją autentycznych kryształów tego znanego na całym świecie producenta. Znajduje to odzwierciedlenie w oficjalnych materiałach ofertowych firmy informujących o przyznawaniu certyfikatu dla każdego produktu. W przypadku mebli z kolekcji GLAMOUR cały projekt bazuje na znanych bryłach mebli Glamrock ozdobio­nych w tym przypadku kryształami marki Swarovski® oraz kolorami zastosowanej tapi­cerki. Meble powstały z myślą o salonach dla najbardziej wymagających klientów, którzy na co dzień przyzwyczajeni są do obcowania z przedmiotami wysokiej jako­ści, sygnowanymi markami światowej klasy.

 

Kolekcja NINIO to wariacja nt. świata zwie­rzęcego i otaczającej natury skomponowana jednak w taki sposób, aby nie „zamęczyć” najmłodszych użytkowników pstrokatymi, przesłodzonymi barwami.

nino

Firma stawia na kształcenie u dzieci poczu­cia smaku i estetyki, a nie epatowanie nie­zliczoną ilością kolorów. Meble charakte­ryzują się solidnie wykonanym montażem, staranie uszytą tapicerką oraz niebanalną formą. Mało dosłowności ma pozostawić dzieci w sferze domysłów, tak aby pobudzać ich wyobraźnię. Całość skomponowana jestw naturalnych kolorach, bez różowej lukro­wanej otoczki. Największą ozdobą są spo­rych rozmiarów kryształy podkreślające szlachetność wyrobów trzebnickiego pro­ducenta. Szczególnie ujmujący jest fotelik w formie truskawki z przepięknie wyekspo­nowanymi kryształami Swarovskiego. Czas pokaże na ile meble z tej kolekcji będą cie­szyły się powodzeniem wśród dzieci – my jesteśmy dobrej myśli.

 

Napisano w Aktualności
PANDA
Wyślij
Wyślij