Kodeks dobrych praktyk

Jak uniknąć problemów związanych z zakupem mebli fryzjerskich? Czym kierować się przy ich wyborze? Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę, by zakup mebli fryzjerskich okazał się wspaniałą inwestycją, a nie nieustającym problemem. W końcu dobrze dobrane wyposażenie, to także zadowolenie naszych Klientów.

§1
Współpracuj z doświadczonymi markami. Tylko autorska wiedza i wieloletnia praktyka w branży gwarantują jakość produktu, dobry serwis, a także bezpieczeństwo użytkowania.

§2
Weryfikuj partnerów, z którymi prowadzisz biznes. Nie ufaj deklaracjom, sprawdź, z kim prowadzisz interesy. Zadowolenie i bezpieczeństwo Twojego klienta to gwarancja utrzymania stałych dobrych relacji.

§3
Stawiaj na prawdziwych producentów mebli. Nie polegaj na „montażystach”, którzy tylko składają gotowe elementy. Ich źródło nie jest dokładnie zweryfikowane.

§4
Wybieraj wyłącznie produkty autorskie, które posiadają oryginalną deklaracje zgodności podpisaną w Polsce.

§5
Unikaj produktów niewiadomego pochodzenia. Poprzez brak zweryfikowanej jakości komponentów narażasz się na znacznie niższą jakość wyrobów, niezadowolenie i często utratę swojego Klienta.

§6
Wybieraj oryginalne produkty, uważaj na podróbki. Niektóre meble mogą naruszać opatentowane wzory przemysłowe i powstawać w warunkach naruszających prawa pracownicze, BHP i normy środowiskowe. Mogą one także zawierać substancje szkodliwe dla zdrowia ludzi i zwierząt.

§7
Wybieraj polskie produkty, wspieraj lokalny biznes. Polskie fabryki mebli zatrudniają pracowników pochodzących z lokalnej, polskiej społeczności.

§8
Wystrzegaj się pozornej oszczędności. Zaniżona cena może oznaczać, że w przypadku jakichkolwiek problemów z meblami narażasz się na ryzyko ponoszenia dodatkowych kosztów.

§9
Pamiętaj o bezpieczeństwie użytkowania. Dowiedz się, na jaki zakres opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej możesz liczyć. Czy wyrób w ogóle posiada deklarację zgodności z normami europejskimi CE , których brak naraża Cię na konsekwencje prawne.

§10
Uważaj na nieuczciwe praktyki. Sprawdź, czy Twój partner hołduje dobrze pojętej kulturze prowadzenia i etyki biznesu.

§11
Nie bój się pytać. Pamiętaj, tylko nierzetelni dostawcy mają coś do ukrycia.

PANDA
Wyślij
Wyślij