FAQ

 • Ile trwa realizacja zamówienia?
 • czy zmiana koloru umywalki wpływa na cenę?
 • Gdzie są umieszczone wymiary produktów?
 • jakie są  możliwości zmiany konfiguracji w danym produkcie?
 • Gdzie podane są ceny mebli?
 • Czy jest możliwość realizacji produktu według projektu indywidualnego (np. recepcja o innych wymiarach, kanapa, fotel z zagłówkiem, wykonanie w innym materiale)?
 • Czy jest możliwość skrócenia czasu produkcji mebli?
 • Jaka jest różnica w skaju basic, business, exclusive?
 • Jakimi środkami można czyścić skaje/dezynfekować urządzenia/fotele kosmetyczne (w szczególności jasne kolory)?
 • W jaki sposób można złożyć zamówienie?
 • Jak złożyć fotel, myjnie itp?
 • Jaki jest okres gwarancji na meble i produkty z oferty?
 • W jaki sposób możemy złożyć reklamacje?
 • Czy istnieje możliwość dokupienia części zamiennych?

W zależności od kolekcji czas realizacji mebli pod zamówienie klienta to około 2-3 tygodni. Jednak wiele naszych produktów dostępnych jest od ręki np. meble z oferty ExpressLine oraz pomocniki fryzjerskie, fotele kosmetyczne, stoliki do manicure czy sprzęty kosmetyczne. Szczegółowe informacje o dostępności w Biurze Obsługi Klienta.

Zmiana koloru umywalki nie wpływa na cenę. Przy większości myjni jest możliwość wymiany umywalki na czarną.

Wymiary danego produktu podane są na stronie internetowej, w katalogu oraz w cenniku. Strona www przy każdym produkcie, katalog oraz cennik – zawsze pod produktami.

Jako producent dajemy duże możliwości konfiguracji. Standardowo: fotel to tapicerka (trzy rodzaje) oraz szeroki wybór podstaw; myjnie to tapicerka, umywalka oraz niekiedy opcje dodatkowe (regulacje elektryczne, masażery); meble stolarskie (np. konsolety, recepcje, stoliki, itp.) to zmiany kolorystyczne w ramach danego materiału. Propozycje materiałów i możliwości kolorystycznych są na końcu katalogu. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zmodyfikować mebel np. poprzez wykonanie go z innego materiału niż zaproponowany, zmienić wymiary, zmodyfikować wg życzenia klienta, itp. – zapytania do BOK.

Ceny mebli dostępne są u naszych autoryzowanych dystrybutorów (http://oldwww.panda-group.eu/gdzie-kupic/). Tam dostaniesz pełną informację nt. oferty, wycenę mebli oraz będziesz otoczony opieką.

Tak, dajemy szerokie możliwości modyfikacji mebli, a nawet wykonujemy meble pod specjalne zamówienie klienta oraz wg indywidualnych projektów. Wszelkie pytania prosimy kierować do Biura Obsługi Kliena

Tak, po uzgodnieniu z Biurem Obsługi Klienta istnieje możliwość indywidualnego dostosowania czasu realizacji zamówienia do potrzeb klienta.

Podstawowa różnica to cena, różnica w jakości jest subiektywna, ponieważ wszystkie skaje są sprawdzone i wysokiej jakości (nadają się do tapicerowania mebli fryzjerskich). Wszystkie materiały są produkcji włoskiej lub polskiej i pochodzą od sprawdzonych dostawców.

W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne środki do czyszczenia materiałów oraz dezynfekcji.

Jako producent nie sprzedajemy naszego asortymentu bezpośrednio. Prosimy kontaktować się z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami. Lista dystrybutorów dostępna na stronie internetowej w dziale GDZIE KUPIĆ http://oldwww.panda-group.eu/gdzie-kupic/

Wszystkie instrukcje dołączane do mebli w formie dokumentu oraz dostępna jest na stronie internetowej w dziale INSTRUKCJE http://oldwww.panda-group.eu/instrukcje/

Meble produkcji PANDA posiadają 2 lata gwarancji, natomiast na pozostały asortyment jest roczna gwarancja. Szczegóły na stronie www w dziale gwarancyjnym http://oldwww.panda-group.eu/warunki-gwarancji-panda/

Poprzez dystrybutora lub bezpośrednio w naszym serwisie pod adresem e-mail serwis@oldwww.panda-group.eu

Tak, posiadamy w sprzedaży części zamienne (np. rączka natryskowa, wąż do myjni, kółka/ stopki, itp.). Można zamówić również osobne elementy, np. nowe podłokietniki do fotela.

 

PANDA
Wyślij
Wyślij